8 Temmuz 2012 Pazar

SEVGİ AĞACINA BİR YAPRAKTA SEN OL..

Sevgili arkadaşlarım
Etkinliğe sevgi ağacı dememin sebebi biz TÜRK MİLLETİ olarak kökleri sağlam bir ağaç gibiyiz ağaçtaki her yaprak yeşeren umudumuzdur..Yapılan bu sevgi ağacımızın her yaprağı Kadınlarımızı kadınlığımızı temsil edecek..
. 30×30 ebatında kumaş üzerine elinizin emeği ile yapılmış dantel, kumaş boyama, örgü, kurdele nakışı, kanviçe, tığişi, resim, şiir yazabilirsiniz, kırkyama, nakış, boncukişi , mesleğinizle ilgili resim vs aklınıza gelebilecek bir çok şey emeğinizle katılırsanız çok sevinirim..,
Katılanlar arasında ÇEKİLİŞ yapmaya süpriz paket olarak 2 kişiye HEDİYE vermeye karar verdim .Sevgi agacı kampanyamız 16 EKİM 2012 de bitiyor….. .Resimlerin çekip yayınlıcam çok teşekkürederim..
.1–İzleyicim olmanız
2- kampanya ve hediye çekilişini blog, facebook, twitter ve diğer sosyal sitelerde duyurmanız.
3-El emeği ile yapıp gönderdiğiniz her parça +1 çekiliş hakkıdır
Yorumlarınızın altına isim ve mail adresinizi yazarsanız çok memnun olurum…
Leyla Güner
228 sokak no-7 d:1 bayraklı-İZMİR
Bu adrese gönderirseniz sevinirim..

Bitirip açılışımızı yaptıktan sonra katılan tüm arkadaşlarımızın ortak görüşüyle isteği ile ne yapılması gerektiğine karar verilecek. .Katılmak isteyip katılamadığınız etkinliklere ,yapamadığınız hasta ziyaretlerine ,vandaki kadınlara moral gezisine aklıma şu an gelmiyor katılan arkadaşlardan öneriler gelmeye başladı belki bir hayır kurumuna bağış yapılır geliriyle yardımcı olabilir katılım süresi dolup örtü bitince önerileri oya sunarız ortak kararla ne yapılacağına karar verebiliriz..Teşekkürederim..
Hediyeleri ben kendim hazırlayıp sürpriz paket olarak yollayacağım…

1 yorum:

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

kumaşları hazırladım şu nişan işleri bitsin hemen geçeceğim başına:))